تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Legends of Runeterra v01.15.070

به روز رسانی :

1399/09/12 نسخه v01.15.070 اضافه شد .

Legends of Runeterra

نام بازی متفاوت و جادویی می باشد که سراسر هیجان و ماجراجویی های مختلف بوده و مخاطب را به صورت اعتیاد آوری سرگرم خود می کند . بازی بر سر نبرد هوش ، استراتژی ، خلاقیت و مهارت شما و دیگر حریف های آنلاین شما در بازی می باشد که هیجانی باور نکردنی را به بازی القا خواهد کرد . شما در بازی بر روی یک عرشه می باشید و نیرو یا سربازان شما دارای تعداد زیاد و با قابلیت های جنگجویی مختلفی می باشد که باید به نسبت شناخت بر روی حریف خود استراتژی حرفه ای را به کار بگیرید تا در چالش های بازی پیروز باشید . شما در طول بازی کارت هایی دریافت خواهید کرد که آنها شخصیت و آیتم های بازی را در اختیار شما قرار خواهند داد و یا می توانید به کمک آنها شخصیت های خود را ارتفاء داده و وارد سطح های حرفه ای تری شوید . شما می توانید در بازی بلوف بزنید که یکی از نکاتی بوده که بازی را بسیار جذاب و هیجان انگیز می کند .  در کل بازی 24 کارت یا قهرمان مختلف وجود خواهد داشت که باید در طول بازی آنها را به دست آورید . از دیگر قابلیت های

بازی Legends of Runeterra

می توان به گرافیک خیره کننده بازی ، صدا گذاری بسیار جذاب و هیجانی در بازی ، حالت اعتیاد گونه و ناتمام و آنلاین بودن بازی اشاره کرد که همگی در کنار هم یک بازی منحصر به فرد را تشکیل می دهند .
نام: Legends of Runeterra
حجم فایل: 89 مگابایت
شرکت سازنده: Riot Games, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v01.15.070
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: کارتی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Legends of Runeterra - v01.15.070

 Set in the world of League of Legends, Legends of Runeterra is the strategy card game where skill, creativity, and cleverness determine your success. Choose your champions and combine cards from different regions—each with their own style and strategic advantage—then build the perfect deck to take down the rest.
لینک دانلود