دانلود بازی اندروید Steampunk Tower 2 v1.1.0

Steampunk Tower 2

یک بازی اندروید در زمینه گیم های استراتژیک می باشد. در این بازی شما باید به دوره از تاریخ که در زمان عصر صنعتی می باشد سفر کنید. در قسمت اول این بازی، کاراکتری با نام Lord Bingham اقدام به استخراج مواد اولیه از معادن و ساخت امپراطوری قدرتمند خود کرده بود. در این بخش نیز شما باید در نقش همان کاراکتر قبیله خود را گسترش داده و سپاه خود را برای جنگ با دشمنان آماده نمایید.  در این بازی شما باید با ساخت برجک های دفاعی و تعلیم سربازارن، تمامی دشمنان خود را در سراسر اروپا نابود کرده و امپراطوری خود را بر تمام اروپا چیره نمایید. توسط نقشه قرار داده شده در بازی می توانید تمام ماموریت ها و نقاطی که باید آنها را از دست حمله دشمن امن نگه دارید را مشاهده کرده و با سفر به نقاط مختلف، تدابیر امنیتی خود را اعمال نمایید.

بازی Steampunk Tower 2

توسط شرکت TOO DreamGate طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.2 و دانلود بیش از 100 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های سبک استراتژیک در سیستم عامل اندروید تبدیل شود. نسخه ای که امروز در سایت دانلود فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم ورژن مود شده بازی بوده و تمامی امکانات درون آن به صورت بی نهایت قابل استفاده می باشد. 
نام: Steampunk Tower 2
حجم فایل: 86 مگابایت
شرکت سازنده: TOO DreamGate
ورژن: v1.1.0
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژیک
مناسب برای گروه سنی: بالای 12 سال
پیش نیاز: اندروید 5 به بالا

Steampunk Tower 2 v1.1.0

There is a dragged-out world war with the enemy never seen before. Lord Bingham is coming back to the world arena and he needs a skilled commander. There is a secret base hidden in the mountains of Spain, with ginormous aircraft Carrier transporting the Battle Tower under your authority and also a team of specialists who execute special assignments.

لینک دانلود