دانلود بازی اندروید Energy: Anti Stress Loops v2.9.1

Energy: Anti Stress Loops

نام بازی با گیم پلی ساده و بسیار سرگرم کننده که کاربران زیادی را تا کنون جذب خود کرده است . این بازی با هدف آرامش بخشی به ذهن و اعصاب طراحی شده است و تاکنون در این زمینه بسیار مفید واقع شده است . بازی بدین صورت می باشد که برای چرخش و ایجاد حلقه های متصل در بازی ، فقط روی خطوط ضربه بزنید و وقتی حداقل یک پیچ و یک لامپ از طریق یک خط وصل شود ، سیمهای متصل می درخشند . افراد دارای مشکلات OCD از این بازی به عنوان راهی عالی برای بهتر شدن یاد می کنند . گیم پلی بازی بسیار آرام و آرامش بخش می باشد .

بازی Energy: Anti Stress Loops

می تواند بسیار عالی شما را شاد و بشاش کرده و برای روح و حتی ذهن شما بسیار مفید باشد . از این بازی به عنوان تمرین های یوگایی هم یاد شده است که در این زمینه استفاده های زیادی برای کاربران خود داشته است . اگر شما هم به دنبال بازی آرامش بخش و تقویتی برای ذهن و روح  خود هستید حتما این بازی محبوب را امتحان کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .
نام: Energy: Anti Stress Loops
حجم فایل: 30 مگابایت
شرکت سازنده: InfinityGames.io
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.9.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Energy: Anti Stress Loops - v2.9.1

Relaxing: People with OCD issues mention this game as a great way to get better. Energy gameplay is very calm – “just tap the line” – and a couple of levels per day are enough to fight OCD and anxiety issues. It’s like practicing yoga with your smartphone.

لینک دانلود