تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Boom! Party v0.9.0.49700

Boom! Party

یک بازی فوق العاده جذاب و محبوب که به تازگی منتشر شده و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است . این بازی به صورت کاملا آنلاین و در کنار افراد واقعی در سراسر جهان می باشد که جذابیت و هیجانات بازی را بسیار بیشتر خواهد کرد ، شما می توانید از همین طریق بسیاری دوستان جدید برای خود پیدا کنید و با آنها تشکیل گروه دهید . شما می توانید در گروه هایی که عضو خواهید شد و یا می سازید به صورت نا محدود چت نوشتاری و یا صوتی کنید . اما در این بازی ، شما باید با انتخاب شخصیت خود و قابلیت های جنگ جویی او پای به ماجراجویی های بسیار جالب و خنده دار همراه با چالش های مختلفی بگذارید ، با جمع آوری سلاح های در محیط خود به نبرد های PVP یا رو در رو با افراد واقعی رفته و یک دیگر را به چالش بکشید .

بازی Boom! Party

دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده می باشد که شما محو نمایش و صحنه های جذاب بازی خواهد کرد . اگر شما از طرفداران بازی های اکشن PVP هستید حتما این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: Boom! Party
حجم فایل: 93 مگابایت
شرکت سازنده: SIMPLE GAMES
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.9.0.49700
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Boom! Party - v0.9.0.49700

Join players from all over the globe in Boom! Party, a social gaming heaven! Join up with your friends and explore a world with millions of games! Whether you’re partying on an island or exploring on Mars, there are plenty of friends waiting to join you in this ever-changing world. Use the 24/7 unlimited chat to express yourself and make new friends!

لینک دانلود