تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ragdoll Fighter v1.0.0 برای اندروید

Ragdoll Fighter

بازی دارای عناصر اکشن و مبارزه ای که بسیار جالب و متفاوت طراحی شده است . در این بازی شما باید مهارت های مبارزه ای خود را تقویت کرده و در صورت آمادگی وارد مراحل آنلاین و انتخاب حریف های واقعی بشوید و هیجان بسیار زیاد را در بازی تجربه کنید . شما در بازی مجاز به مبارزه با استفاده از هر مسیله مختلفی از جمله مشت و پا تا سلاح های سرد می باشید که باید آنها را با تقویت سطح خود کسب کنید . شما می توانید برای کنترل بهتر و حرفه ای تر در بازی از جوی استیک استفاده کنید و سطح های حرفه ای تری را تجربه کنید . هر فرد دارای یک نوار سلامت می باشد که در اول بازی آن روی عدد 100 می باشد و شما با ضربه وارد کردن باید آن را از حریف خود کم کنید تا به عدد صفر رسیده و حریف را کاملا شکست دهید . از دیگر قابلیت و ویژگی های

بازی Ragdoll Fighter

می توان به مواردی همچون : آنلاین بودن بازی ، دارای انواع مختلفی از سطوح های چالش برانگیز ، قابلیت ارتقاء توانایی و قدرت های خود و گیم پلی بسیار سرگرم کننده بازی اشاره کرد .
نام: Ragdoll Fighter
حجم فایل: 55 مگابایت
شرکت سازنده: Rollic Games
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Ragdoll Fighter - v1.0.0

Ragdoll Fighter is a game where you need to test your battling skills against another ragdoll. Both you and the enemy have a health bar and a specific health count. You can use the joystick in order to control the character direction.

لینک دانلود