تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Angry Animals Police Transport v1.4

Angry Animals Police Transport

یک بازی شبیه سازی شده برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی به عنوان یک افسر پلیس نقش آفرینی می کنید که به دنبال حیواناتی که از باغ وحش فرار کرده اند می گردید . حیوانات از باغ وحش ها فرار کرده اند و در سطح شهر پخش شده اند و امنیت مردم شهر را مختل کرده اند حالا وظیفه شما این است که این حیوانات را از سطح شهر جمع کنید و به باغ وحش ها منتقل کنید . برای گرفتن یک حیوان فراری شما باید از یک آرامش بخش استفاده کنید تا بتوانید حیوان مورد نظر را به دام بیاندازید . یک قفس در کامیون را با آرامش بخش و لوازم ضروری مجهز کنید .

Angry Animals Police Transport

یک شبیه ساز عجیب و غریب و جالب از گشت پلیس می باشد . حیواناتی همچون فیل ، گورخر ، خرس ، میمون و غیره در سطح شهر گم شده اند و حالا وظیفه شما است تا این حیوانات  را به باغ وحش ها برگردانید با برگرداندن حیوانات به باغ وحش ها جوایز نقدی دریافت می کنید که با استفاده از آن می توانید کامیون های جدید و بزرگتری را باز کنید . بازی دارای گرافیک فوق العاده سه بعدی و طراحی واقع گرایانه می باشد .
نام: Angry Animals Police Transport
حجم فایل: 80 مگابایت
شرکت سازنده: Fun Blocky Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Angry Animals Police Transport - v1.4

In this wild animal simulator you are the police officer who needs to get all the angry animals out of the big 3D city before they hurt any of the citizens.

لینک دانلود