دانلود بازی Life is Strange: Before the Storm v13.09.2018 نسخه مک

Life is Strange: Before the Storm

بازی ای در سبک اکشن ماجرایی اشاره و کلیک برای سیستم عامل مک می باشد . این عنوان که سه قسمتی می باشد یک پیش درآمد برای بازی Life is Strange می باشد و وقایع داستان آن سه سال پیش از این عنوان جریان دارد . این بار در بازی Life is Strange: Before the Storm شما قرار است در نقش کلوئی پرایس قرار بگیرید که یک شورشی است و 16 سال دارد و یک دوستی نامتعارف با رچل امبر برقرار می کند و قرار است مسائل جدیدی در این سری برنده ی جایزه های معتبری از جمله بفتا مطرح شود . رچل زمانی که حقیقت هایی را راجع به خانواده اش می فهمد ، دنیایش نابود می شود و هیچ امیدی برای زندگی ندارد ، اما سپس با کلوئی آشنا و دوست می شود و قدرت ادامه دادن را پیدا می کند . اکنون این دو دختر نباید تحت هیچ شرایطی یک دیگر را رها کنند و باید با شیاطین خود مبارزه کرده و راه غلبه بر آن ها را پیدا کنند . از جمله موارد اصلی و کلیدی در گیم پلی این بازی تصمیم ها و انتخاب ها هستند که داستان بازی را تحت تاثیر قرار می دهند و می توانند مسیر آن را به کل عوض کنند . بسته به انتخاب هایی که در طول بازی انجام می دهید ، یکی از چندین پایان متفاوت این عنوان برای شما رقم می خورد . یک ویژگی جدیدی که در این بازی وجود دارد ، حالت Backtalk می باشد که یک حالت برای مکالمه ی پر ریسک و با خطر می باشد و به کلوئی این اجازه را می دهد که با حرف های خود فرد را تهدید کند یا او را از خود دور کند . در بازی

Life is Strange: Before the Storm

همه چیز می توانند اثر گذار باشند ، شما حتی می توانید لباس های خودتان را انتخاب کنید و ببینید که مردم نسبت به آن چگونه واکنش نشان می دهند . 
نام: Life is Strange: Before the Storm
حجم فایل: 18.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Deck Nine, Feral Interactive
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v13.09.2018
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - اشاره و کلیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Square Enix, Feral Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Life is Strange: Before the Storm - Mac

Life is Strange: Before the Storm is a new three part; standalone adventure set three years before the first game in the BAFTA award-winning franchise. You play as sixteen-year old Chloe Price who forms an unlikely friendship with Rachel Amber, a beautiful and popular girl destined for success. When Rachel learns a secret about her family that threatens to destroy her world, it is her newfound friendship with Chloe that gives her the strength to carry on.

لینک دانلود