تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید عصر جادو Age of Magic v1.26.2

به روز رسانی :

1399/08/17 نسخه v1.26.2 اضافه شد.

Age of Magic

یک بازی در سبک نقش آفرینی (RPG) است که در آن قهرمانان حماسی در یک سرزمین جادویی باستانی باقی مانده اند . به دوران قهرمانان ، شوالیه ها و اژدهایان خوش آمدید . در حالت قهرمان ، قهرمان خود را از بین 5 قهرمان اصلی بازی Age of Magic انتخاب کنید و یا در حالت آفلاین خود و قهرمان انتخاب شدیتان را به چالش بکشید و یا در بخش آنلاین با دیگر بازیکنان به مبارزه و رزم بپردازید تا نهایتا یکی از شما پیروز میدان شود و این نکته را باید بگوییم که داخل بازی و مبارزه شدن آسان است اما زنده از آن خارج شدن بسیار دشوار ، پس مراقب باشید . برای فرمانده قهرمانان خود با مبارزه می توانید قهرمانانی دیگر به دست آورید که نقش سرباز برای گروهاتان را دارند و باید با برد در مبارزات و چالش ها جوایز به دست آمده را برای ارتقای سطح قهرمانان خود استفاده کنید تا بتوانید در یمدان های بزرگتر پا به میدان بگذارید . در آخرین آپدیت

بازی Age of Magic

که هم اکنون در دسترس شماست می توانید از جدید ترین حالت آن یعنی کلن ها استفاده کنید و به عضو یک گروه یا قبیله در بیایید و با مبارزه با هم گروهی های خود از جوایز ارزنده تر و ارتقای آسان تر قهرمانان خود بهره ببرید . در این بازی حالت داستانی نیز وجود دارد که می توانید از این قسمت نیز استفاده کنید و به کاوش عصر سحر و جادو در دنیای نور و تاریکی بپردازید و با دیگر قهرمانان افسانه ای چون خودتان دیدار داشته باشید و با دشمنان بزرگ و وحشتناکی رو به رو شوید و آن هارا از پا در بیاورید همچنین می توانید دز مسابقه های 24 ساعته ای که در بازی برقرار می شود شرکت کنید و چنانچه برنده شدید از جوایز آن نیز استفاده کنید .  
نام: Age of Magic
حجم فایل: 160 مگابایت
شرکت سازنده: Playkot LTD
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.26.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Age of Magic - v1.26.2

Age of Magic is a new mobile turn-based fantasy RPG about legions of epic heroes fighting on the remnants of an ancient magical world. Welcome to the era of mages, knights and dragons! Form your own squad of 5 heroes and discover their stories in Campaign mode, defeat other players in unforgettable PvP battles to reach the top of the Arena or Tournament, and prove your skills in the infamous Tomb of Horrors: a grim lair easy to enter, but hard to leave alive . Collect and level-up legendary heroes to fight fast-paced battles in grand arenas. Take your pick from dozens of character among Kobolds, Elves, Demons, Druids, Changelings, Dragonkin, Ra’Archnes, and more .

لینک دانلود