تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Burger Bistro Story v1.2.3 برای اندروید

Burger Bistro Story

یک بازی شبیه سازی بسیار جالب و ساده که شما می توانید یک فست فود برگری را پای گذاری کرده و آنها را مدیریت کنید ، برای خود مشتری جذب کنید ، غذاهای با کیفیت را با سرعتی بالا به مشتری های خود بدهید تا رضایت آنها را به صورت کامل جذب کرده و پول کامل دریافت کنید ، اگر شما در خدمت گذاری خود کوتاهی کنید و سرعت کمی در مشتری مداری داشته باشید آنها را از دست خواهید داد و سرمایه شما بسیار کم خواهد شد ، ولی شما می توانید با جذب مشتری ها برای خود سرمایه ای را به دست آورده و با استفاده از آن در طول بازی صندلی های بیشتری بخرید ، مغازه خود را طراحی کنید و شعبه های بیشتری را برای خود باز کرده و همینطور می توانید برگر های مختلف و جدید تری را در منوی خود قرار دهید .

بازی Burger Bistro Story

به صورت آفلاین و دارای گرافیکی پیکسلی و ساده می باشد . شما می توانید 100 ها شعبه از برگری خود باز کرده و در کشور های مختلف آنها را گسترش دهید و سرمایه ای بسیار بیشتر برای خود کسب کنید .
نام: Burger Bistro Story
حجم فایل: 36 مگابایت
شرکت سازنده: Kairosoft Co.,Ltd
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.2.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Burger Bistro Story - v1.2.3

Get ready to experience a new fast food sensation! Create your own diner and grill your way to success. Create different recipes and offer your patrons a truly customized experience!

لینک دانلود