تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Real Car Parking Master v1.1.8

Real Car Parking Master

یک بازی شبیه ساز کلاسیک خودرویی یا گیم پلی بسیار جذاب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما در این بازی و مراحل آن وظیفه خواهید داشت که خودرو های مدرنی که به شما میسپارند را به بهترین شکل پارک کرده و ماشین را سالم نگاه دارید . بیش از 60 نوع خودروی مختلف در هر مرحله منتظر شما برای پارک شدن می باشند و شما باید به صورت شبیه سازی های دقیق آنها را پارک کنید .

بازی Real Car Parking Master

دارای 150 سطح مختلف بوده که در نسخه های بعدی بازی به آنها اضافه خواهد شد . شما می توانید مواردی مانند لاستیک ، اسپویلر ، رنگ ، سیستم تعلیق و موارد دیگر را در خودرو های خود سفارشی کنید و از آنها برای عبور در جاده های چالشی بازی استفاده کنید . همینطور شما در این بازی می توانید مسابقات خودرویی مدرن و هیجان انگیز و همینطور مسابقات دریفتی را تجربه کنید که بازی را بسیار متنوع تر کرده است . گرافیک بازی بسیار با کیفیت و خیره کننده بوده که کاربر را جذب صحنه های شبیه سازی شده بازی خواهد کرد . 
نام: Real Car Parking Master
حجم فایل: 267+28 مگابایت
شرکت سازنده: Spektra Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Real Car Parking Master - v1.1.8

Do you like playing car parking games? Or do you want to play with your friends with high-quality graphics? This game is for you and it is completely free!

لینک دانلود