تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار TurboCAD Mac Deluxe v11.0.0 – Mac

TurboCAD

یک نرم افزار قدرتمند و فوق العاده برای مکینتاش بوده که به کمک آن میتوانید مدل های دو بعدی و سه بعدی خود را طراحی کرده و آنها را به اشتراک بگذارید. به کمک

نرم افزار TurboCAD

میتوانید تمامی طراحی های معماری، مکانیکی و عمومی را انجام داده و آنها را در ابعاد متفاوت ایجاد کنید. ابزار های حرفه و گسترده این برنامه از ویژگی های فوق العاده آن به شمار میرود، این وسیع بودن ابزار های طراحی به شما اجازه میدهد تا تمام طرح های خود را با بالاترین دقت و کیفیت رسم کنید و سپس آنها را با فرمت دلخواه خود ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید. ایده های خود را به کمک TurboCAD به واقعیت تبدیل کنید. صرفه جویی در وقت از دیگر ویژگی های برنامه میباشد، به این صورت که شما میتوانید با ویرایش سریع، افزودن متن، ابزار های ابعاد، ابزار مدیریت لایه ها، نمونه و الگو های آماده و… به طراحی خود سرعت بخشیده و یک طرح منحصر به فرد را در کوتاهترین زمان ممکن ایجاد کنید. همچنین مهندسین نیز میتوانند با قابلیت طراحی معماری آن تمامی نقشه برداری هایی را که در گذشته با قلم و کاغذ انجام میدادند را به کمک این نرم افزار انجام دهند.
نام: TurboCAD
حجم فایل: 943 مگابایت
شرکت سازنده: TurboCAD
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v11.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

TurboCAD Mac Deluxe v11.0.0 - Mac

TurboCAD® Mac Deluxe v11 is the all-purpose 2D/3D design solution that lets you easily share data with common file formats. It’s 64-Bit compatible to load, process, and render design of nearly any size, powerful enough for even advanced architectural, mechanical, and general CAD design. Plus, new and improved features in version 10 offer greater performance, usability, interoperability and more!

لینک دانلود