دانلود بازی اندروید ROCKMAN X DiVE v1.5.2

ROCKMAN X DiVE

یک بازی اکشن برای کاربران دسگاه های اندروید می باشد . به آخرین فصل از سری بازی های اکشن ، تیراندازی و کلاسیک خوش آمدید . در این بازی شما به عنوان شکارچیان افسانه ای X و Zero بازی می کنید . یک خطای غیر قابل توضیح در Deep Log رخ داد و باعث خراب شدن اطلاعات بازی ROCKMAN X شد حالا شما باید برای بدست آوردن داده های نامنظم از قهرمان های افسانه ای X و Zero استفاده کنید . در این نسخه از بازی امکانات هدف گیری خودکار و تیراندازی 360 درجه نیز اضافه شده است . تصاویر و مدل های سه بعدی در این بازی با استفاده از آخرین مشخصات بازسازی شده اند . تعداد زیادی از سلاح های مختلف به بازی اضافه شده است . شما می توانید از سلاح های قدرتمند برای مبارزه با دشمنان و رئیس های قدرتمند استفاده کنید و تمام آن ها را نابود کنید . تراشه های مربوط به شکست BOSSES را جمع آوری کنید و مهارت های خود را ارتقا دهید .

ROCKMAN X DiVE

تجربه یک بازی اکشن فوق العاده همراه با گرافیک خیره کننده و تصاویر سه بعدی را به شما ارائه می دهد شما می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید و خودتان را به چالش بکشانید .
نام: ROCKMAN X DiVE
حجم فایل: 37 مگابایت
شرکت سازنده: CAPCOM TAIWAN
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.5.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

ROCKMAN X DiVE - v1.5.2

The latest chapter in the classic action shooting game, "ROCKMAN X!" Play as the legendary irregular hunters X and Zero, and take on the internet world known as the "Deep Log."

لینک دانلود