تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Noodleman.io 2 v2.8

Noodleman.io 2

یک بازی اکشن چند نفره بسیار سرگرم کننده و جذاب که تاکنون مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است . در این بازی شما باید به صورت آنلاین با دیگر افراد و دوستان خود وارد رقابتی چالشی و بسیار هیجان انگیز شده و هر کدام برای اول شدن مبارزه کنید . شما باید تلاش کنید تا یک دیگر را از روی ساختمان بلندی که بر روی آن قرار خواهید گرفت به پایین پرتاب کرده و باید این کار را با مبارزه انجام دهید . نفر آخری که بر روی ساختمان باقی بماند نفر اول بازی می باشد که جایزه و امتیاز بازی را دریافت می کند . شما می توانید با استفاده از امتیاز های خود در بازی شخصیت های جدیدی را خریداری کرده و یا قدرت های خود را ارتفاء داده تا وارد سطح های حرفه ای تری از بازی شوید . از دیگر قابلیت و ویژگی های بازی

Noodleman.io 2

می توان به مواردی مانند : 1 نفر برنده در هر مسابقه ، تا 8 نفر حد اکثر در هر مسابقه ، گرافیک پیکسلی و چند ضلعی در بازی ، قابلیت بازی کردن با دوستان ، قابلیت بازی کردن در سطح های جهانی ، آنلاین بودن بازی و دیگر موارد اشاره کرد .
نام: Noodleman.io 2
حجم فایل: 36 مگابایت
شرکت سازنده: Riovox
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v2.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Noodleman.io 2 - v2.8

Noodleman.io 2 is a totally fun and popular multiplayer action game. Special physics simulation makes the game unique. Fighting and Wrestling with the real online players. Try to survive in the fighting party and be the last one standing in the arena.

لینک دانلود