تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی BEAUTIFUL DESOLATION v1032b.37643 نسخه مک

BEAUTIFUL DESOLATION

یک بازی ماجرایی دو بعدی با دوربین ایزومتریک است که در آینده ای دور جریان دارد . منطقه های آخرالزمانی را کشف کنید ، معماها را حل کنید ، دوست های جدیدی برای خود پیدا کنید یا ممکن است با افرادی دشمن شوید ، در درگیری ها و اختلافات میانجی گری کنید و همان طور که اسرار دنیای اطراف خود پرده بر می دارید ، برای زندگی خود مبارزه کنید .

بازی BEAUTIFUL DESOLATION

یک عنوان داستان محور و با محیط هایی زیبا و منحصر به فرد می باشد . معماها و گیم پلی این بازی مانند عنوان های کلاسیک ماجرایی طراحی شده است و موجودات عجیب و غریب و حیوان ها و شخصیت های پر جنب و جوشی در آن منتظر شما هستند . در این عنوان شما در نقش یک شخصیت با نام مارک قرار می گیرید ، یک مرد خارج شده از زمان که به دنبال برادر گمشده ی خود دان در دوره ای از آینده می گردد ، آینده ای که تکنولوژی های بسیار پیشرفته در آن حکمرانی می کنند . بیشتر محیط های اطراف شما ویران شده اند و خبر از اتفاقات بسیار ترسناکی در گذشته می دهند . آماده باشید تا در طول تجربه تان با یک سری تصمیم و انتخاب رو به رو شوید که می توانند تاثیر زیادی در این بازی داشته باشند و حتی تا مدت ها پس از اتمام ماجراجویی و سفر شما بتواند دنیای این بازی را شکل دهد . موسیقی متن این بازی توسط مایک گوردون ساخته شده است که پیش از این موسیقی متن عنوان هایی از جمله Wolfenstein ، DOOM ، Prey ، Killer Instinct و Need for Speed را نیز نواخته است . منظقه ها و منظره های جذاب و دیدنی این بازی با الهام از سرزمین آفریقا طراحی شده اند و موارد زیادی برای اکتشاف در آن ها وجود دارد . ساکنان زیادی هم در آن وجود دارند که ممکن است به شما در ماجراجوییتان کمک کنند یا مانع کارتان شوند . دنیای عجیب و غریب این عنوان تنوع بالایی دارد و در آن ها شاهد مکان های مانند جنگل های نابود شده ، اقیانوس های خشک شده ، شهرهای ویران شده یا شهرهایی که توانسته اند دوباره رونق بگیرند خواهید بود . 
نام: BEAUTIFUL DESOLATION
حجم فایل: 8.42
شرکت سازنده: THE BROTHERHOOD
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: GOG DRM Free v1032b
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - اشاره و کلیک - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: THE BROTHERHOOD
رمز فایل: www.download.ir

BEAUTIFUL DESOLATION - Mac

BEAUTIFUL DESOLATION is a 2D isometric adventure game set in the distant future. Explore a post-apocalyptic landscape, solve puzzles, meet new friends and make powerful enemies, mediate conflicts and fight for your life as you unravel the secrets of the world around you. A story-driven adventure set in a dystopian post-apocalyptic future. A unique tribal punk aesthetic and 2D isometric rendered environments. Puzzles and classic adventure gameplay. Bizarre creatures, animals and vibrant characters await.

لینک دانلود