تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Water Park Craft v1.16

Water Park Craft

نام یک بازی شبیه ساز پارک بازی بوده که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این بازی شما می توانید یک پارک بازی فوق العاده جذاب را طراحی کرده و از وسایل بازی بسیار هیجانی در آن استفاده کرده تا کودکان و دیگر افراد را به پارک خود جذب کنید . شما با بلیط گذاشتن برای استفاده از وسایل بازی این پارک می توانید کسب در آمد کرده و با استفاده از آنها در طول بازی برای خود پارک را گسترش داده و وسایل و تجهیزات جدید تری را در آن قرار داده تا افراد بیشتری را به پازک خود جذب کنید . شما می توانید در پارک آبی خود دریایی ساختگی قرار داده و ساحلی شنی را در کنار آن طراحی کنید و بسیاری دیگر از این وارد شبیه سازی شده .

بازی Water Park Craft

دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت می باشد و از دیگر قابلیت های این بازی می توان به مواردی همچون : قابلیت خرید هزاران آیتم ، بازی به صورت آفلاین ، دارای جاذبه های مختلف توریستی ، ساخت اسلاید های آبی بسیار جذاب و دیگر موارد اشاره کرد .
نام: Water Park Craft
حجم فایل: 71 مگابایت
شرکت سازنده: Fat Lion Games: Crafting & Building Adventure
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.16
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سرگرم کننده - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Water Park Craft - v1.16

Water slide & water park building simulator. Design and build the best theme park with waterslides! Feel the uphill rush when you're racing in a watery roller coaster! Build a fun park like you always wanted! Now with blueprints to help you with the creation of the craziest, most dangerous and fun water slides in the whole world!

لینک دانلود