دانلود بازی اندروید SONIC AT THE OLYMPIC GAMES v1.0.0

SONIC AT THE OLYMPIC GAMES

به سونیک و دوستانش ملحق شوید تا بتوانید سفری جذاب و هیجان انگیز به توکیو داشته باشید . دکتر اگ من ، دشمن دیرینه و شرور سونیک توکیو را تصرف کرده است و آینده ی یکی از مهم ترین اتفاقات ورزشی دنیا به شما و دوستانتان بستگی دارد . شما وظیفه دارید تا با دکتر اگ من مبارزه کنید و او را شکست دهید تا هم بتواند شهر توکیو را نجات بدهید و هم از لغو شدن مسابقات المپیک 2020 در این شهر جلوگیری کنید . شما در حین کاوش در توکیو و انجام ماموریت ها می توانید به یک سری رویداد مرتبط با المپیک نیز بروید و در مسابقات شرکت کنید و در صورتی که مقامی به دست آورید ، مدال نیز دریافت خواهید کرد ، این مسابقات بسیار چالش برانگیز و سرگرم کننده هستند . خود را به چالش بکشید تا بتوانید قدرت و مهارت خود را به جهان و جهانیان ثابت کنید . در مجموع

بازی SONIC AT THE OLYMPIC GAMES

شامل پانزده نوع مسابقه ی المپیکی که شامل ورزش های دوی 100 متر ، دوی 400 متر با مانع ، پرتاب نیزه ، تیر اندازی با کمان ، کاراته ، شنا ، تیر اندازی ، صخره نوردی ، پرش از مانع ، ترامپولین ، پرتاب دیسک ، تنیس روی میز ، پرس بلند ، دوچرخه سواری و بدمینتون است ، می شود . گیم پلی تمام ورزش ها در این بازی به بهترین شکل طراحی شده است و تجربه ی این بازی قرار است بسیار سرگرم کننده باشد . 
نام: SONIC AT THE OLYMPIC GAMES
حجم فایل: 90 مگابایت + 91 مگابایت
شرکت سازنده: SEGA
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

SONIC AT THE OLYMPIC GAMES v1.0.0 + Data

Join Sonic and his friends as they explore Tokyo! Dr. Eggman has taken over Tokyo and it's up to Sonic and his friends to save the city and the Olympic Games! Compete in Olympic events, win medals and challenge bosses while exploring the city of Tokyo with Sonic and friends. Compete in Olympic events - everyone can enjoy! Tap and flick your way to victory!

لینک دانلود