دانلود بازی اندروید Call of Sniper Cold War v1.1.5

به روز رسانی :

1399/11/27 نسخه v1.1.5 اضافه شد.

Call of Sniper Cold War: Special Ops Cover Strike

نام یک بازی تیر اندازی اول شخص که شما در زمان جنگ جهانی دوم و در نبرد هایی سهمگین و چالشی قرار گرفته که تمامی ماموریت های شما در برف و کولاک خواهد بود و شما باید با این شرایط به نبرد بروید . شما باید در ابتدای بازی در حالت تمرینی بازی کرده و هدف گیری با سلاح ها را یاد گرفته و مهارت های جنگی خود را تقویت کنید و سپس وارد داستان و ماموریت های بازی شوید . این بازی به صورت کاملا آفلاین می باشد و شما جنگ ها را به کمک هم تیمی های خود با هوش مصنوعی انجام می دهید . شما باید در هر مرحله با هدف های مشخصی در ماموریت وارد شده و سلاح های بازی برای شما در هر ماموریت متفاوت و از پیش تعیین شده می باشد که باید با استفاده از آنها بهترین استراتژی را انتخاب کنید .

بازی Call of Sniper Cold War: Special Ops Cover Strike

قطعا یاد آور بازی بسیار جذاب و محبوب call of duty می باشد که سعی شده با کمی تغییرات و ماموریت های مختلف یکی دیگر از نسخه های این بازی باشد . این بازی دارای قسمت آنلاین و اختیاری هم می باشد که شما در آنجا می توانید به کمک هم تیمی و دوستان خود به نبرد های مختلف PVP یا رو در رو رفته و هیجانی مختلف را از بازی تجربه کنید .
نام: Call of Sniper Cold War: Special Ops Cover Strike
حجم فایل: 71 مگابایت
شرکت سازنده: Blockot Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی - تیر اندازی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Call of Sniper Cold War: Special Ops Cover Strike - v1.1.5

Prepare your sniper rifles and answer to the duty call in battleground of WW2 war games. #1 fps shooting game with great 3D offline army games graphics. Are you a fan of Cold War FPS with HD quality in war games and like to play free sniper games then you are in the right place!

لینک دانلود