تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Stuntman Water Run v1.2.7

Stuntman Water Run

یک بازی ماجراجویی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما کنترل شخصیتی را در دست می گیرید که باید از موانع مختلفی عبور کند تا به خط پایان مسابقه برسد . در ابتدای بازی شما می توانید از میان کاراکتر های مختلف شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و مسابقه را شروع کنید . در هر مرحله از بازی شما در مکان های مختلف مانند کوه ، آسمان ، دریا ، جنگل و غیره قرار می گیرید که هر کدام از آن ها چالش های منحصر به فردی دارند . از ابتدای مسیر تا خط پایان موانع مختلفی بر سر راه شما قرار می گیرد که عبور کردن از آن ها بسیار مشکل است شما باید بتوانید در طول مسیر حواس خودتان را کاملا جمع کنید تا از مسابقه حذف نشوید . در

Stuntman Water Run

شما می توانید تجربه عبور کردن از مانع های خطرناک را کسب کنید که بسیار هیجان انگیز و چالشی می باشد . در هر مرحله از بازی چالش های جدیدی برای شما قرار داده شده است در این بازی هیجان انگیز شما می توانید مهارت های عبور از مانع خودتان را آزمایش کنید .
نام: Stuntman Water Run
حجم فایل: 37 مگابایت
شرکت سازنده: Fun Free
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Stuntman Water Run - v1.2.7

Stuntman Water Run is the best action adventure game with the awesome stuntman and amazing physics. Don’t be afraid of open waters and accept the master challenges of water wipers, wrecking balls and bouncing punches in high-speed running game!

لینک دانلود