دانلود بازی اندروید Reventure v1.6.3

Reventure

یک بازی اندروید در زمینه گیم های ماجراجویی می باشد. در این بازی باید در نقش یک قهرمان وارد ماجراجویی پر از چالش شوید. یکی از ویژگی های بسیار جالب این بازی، داشتن پایان های متفاوت می باشد. در واقع هر یک از تصمیمات شما در بازی، در پایان و نحوه به اتمام رسیدن این گیم اثر گذار می باشد. به گفته سازنده

بازی Reventure

، این گیم دارای 100 حالت پایانی مختلف می باشد. یکی از ویژگی های بازی قابلیت ارتقا و خرید قهرمانان می باشد. در واقع با کسب امتیاز بیشتر در هر مرحله می توانید ویژگی های قهرمان خود را ارتقا داده و یا یک مورد جدید خریداری نمایید. گرافیک و طراحی پیکسلی بازی نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت این گیم می باشد. این بازی توسط شرکت Pixelatto طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.4 در ابتدای عرضه، به یکی از بازی های محبوب در زمینه گیم های ماجراجویی در اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Reventure
حجم فایل: 59 مگابایت
شرکت سازنده: Pixelatto
ورژن: 1.6.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Reventure - v1.6.3

• One hundred different endings Choose your path, every decision leads to a new ending. Will you find the real one? Is there such a thing? Only one way to know... • Lots of ""Aha!"" moments The world doesn't change with each new game, you do. Well, actually it DOES change, but that's a secret for you to find out.

لینک دانلود