تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید ضربات ایستگاهی Flick Goal v1.83

Flick Goal

نام یک بازی ورزشی و فوتبالی که در آن بازیکن باید قدرت و مهارت های خود را در ضربات آزاد نشان دهد . شما باید بازیکن خود را در ابتدا انتخاب کرده و بسازید و سپس با استفاده از او وارد صد ها مرحله مختلف در بازی شوید ، شما باید با ضربات آزاد حرفه ای در بازی مراحل را پشت سر بگذارید و هدف شما فقط گل کردن توپ نمی باشد ، در بین مسیر شما و دروازه امتیاز و اهداف مختلفی وجود خواهد داشت که اگر شما بتوانید هم به آنها ضربه بزنید و هم توپ خود را وارد دروازه کنید با کسب امتیاز بالا به مرحله بعد دست پیدا خواهید کرد ، شما می توانید با امتیاز های خود آیتم های شخصی سازی مختلفی را در بازی خریداری کرده و خود را ارتقاء دهید .

بازی Flick Goal

به دو صورت آفلاین و آنلاین امکان پذیر می باشد که در حالت آنلاین آن شما می توانید به دو صورت 1 در مقابل 1 یا 3 در مقابل 3 بازی کرده و قدرت ضربه آزاد های خود را با دیگران به مقایسه گذاشته و جوایز بازی را نفر اول کسب کند که هیجان بازی بسیار افزایش پیدا خواهد کرد .
نام: Flick Goal
حجم فایل: 99 مگابابت
شرکت سازنده: Lion Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.83
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Flick Goal - v1.83

Flick Goal! is a new way to show your free-kick skills. Are you ready to become greatest free-kick taker of all times. Score goals on puzzling fields, use your keen eye and flick technique.

لینک دانلود