تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید کندوی بیگانه Alien Hive v3.6.11

Alien Hive

یک بازی پازلی کلاسیک و محبوب در فرمی جدید و مدرن که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این پازل شما باید اشکالی که در ماجراجویی های مختلف خود به جزایر را پیدا خواهید کرد به صورت 3 تایی یا بیشتر به صورت افقی یا عمودی در کنار یکدیگر قرار داده تا از بین بروند و آنقدر این کار را ادامه بدهید تا به مرحله بعدی بازی صعود پیدا کنید . در مراحل بالای بازی با چالش های مختلف و متعددی رو به رو خواهید شد که باید با پشت سر گذاشتن آنها در مدت زمانی معلوم بتوانید به مرحله بعدی بازی بروید .

بازی Alien Hive

دارای صد ها پازل مختلف با یک داستان کلی بوده که در کنار آن ماجراجویی های بسیاری را تجربه خواهید کرد و حس تنوع را به بازی القاء خواهد کرد . این بازی به صورت کاملا رایگان و بدون تبلیغات بوده و شما می توانید با اتصال بازی به اکانت فیس بوک خود از امتیاز های ویژه بازی برخوردار شوید .
نام: Alien Hive
حجم فایل: 54 مگابایت
شرکت سازنده: (Appxplore (iCandy
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.6.11
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - سرگرمی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Alien Hive - v3.6.11

Alien Hive is all about evolving aliens, blending match-3 with sliding tile puzzles for a game that feels both familiar and fresh. Swipe tiles to make matches – combine eggs to hatch cute baby aliens, and then help them fully evolve into Supreme Aliens.

لینک دانلود