دانلود بازی اندروید VALKYRIE PROFILE: LENNETH v1.0.5

VALKYRIE PROFILE: LENNETH

یک بازی فوق العاده جذاب با داستانی بسیار با مفهوم و پیچیده که تاکنون مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است . بازی دارای موسیقی های متن بسیار حرفه ای و هیجان انگیزی می باشد که توسط گروهی بسیار حرفه ای ساخته شده است . شما باید در این بازی به جنگ با افسانه ها و شیاطین رفته و با نابودی آنها جهان را از تسخیر این موجودات پس بگرید تا دوباره انسان ها شروع به زندگی کنند و زمین به طبیعت خود بازگردد . شما در این راه می توانید با افراد واقعی و یا دوستان خود به صورت آنلاین متصل شده و با قدرت بیشتری به مراحل بازی ادامه دهید . در زمان هایی که شما ار بازی هم خارج می شوید خود شخصیت اصلی بازی به پیشروی و نابود کردن دشمنان ادامه خواهد داد که امتیاز ها را بعد از متصل شدن دریافت خواهید کرد ، شما می توانید با استفاده از امتیاز های خود در بازی سلاح های جدیدی خریداری کرده و قدرت های بیشتری را باز کنید . از دیگر قابلیت و ویژگی های

بازی VALKYRIE PROFILE: LENNETH

می توان به مواردی همچون : گرافیک بسیار با کیفیت بازی ، ذخیره خودکار بازی ، دارای گزینه نبرد خودکار ، دارای گزینه تقویت کننده ، آنلاین بودن بازی و بدون انتها بودن بازی اشاره کرد .
نام: VALKYRIE PROFILE: LENNETH
حجم فایل: 875+15 مگابایت
شرکت سازنده: SQUARE ENIX Co.,Ltd
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

VALKYRIE PROFILE: LENNETH - v1.0.5 + Data

An intricate and evocative tale of fates woven by gods and mortals, steeped in Norse mythology, punctuated by groundbreaking combat, and brought to life by a soundtrack considered among gaming's greatest. Behold the origin of the VALKYRIE PROFILE franchise for yourself.

لینک دانلود