تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Mirror for LG TV v3.6 نسخه مک

Mirror for LG TV

یک نرم افزار منحصر به فرد برای مکینتاش بوده که به کاربران خود اجازه میدهد تا بدون نیاز داشتن به هرگونه سخت افزار و یا کابل اتصال، سیستم خود را به درون تلویزیون های LG منتقل کنند. اگر به دنبال صفحه نمایشی بزرگتر و با کیفیت تر برای تماشای فیلم و کلیپ های خود هستید، به راحتی میتوانید به کمک

نرم افزار Mirror for LG TV

هرگونه فایلی را که در سیستم شما وجود دارد درون تلویزیون های شرکت ال جی مشاهده کنید. برنامه پیش رو با تمامی نسخه های تلویزیون ال جی که از سال 2012 تولید شده اند سازگاری کامل داشته و از تمامی آنها پشتیبانی میکند. یکی از معایب Mirror for LG TV تاخیر 2 الی 3 دقیقه آن در انتقال است، به این صورت که شما با اتصال آن به تلویزیون ممکن است فیلم های خود را با 2 الی 3 دقیقه تاخیر نسبت به خود سیستم مشاهده کنید، به همین دلیل این برنامه برای بازی کردن در تلویزیون مناسب نمیباشد. اینکه میگوییم با 2 الی 3 دقیقه تاخیر به این معنی نیست که به عنوان مثال فیلم های شما با تاخیر 2 الی 3 دقیقه ای بین هر بخش پخش میشود، خیر! برنامه به صورت پیوسته و عینا همانند سیستم مک شما فایلها را نمایش میدهد اما بدلیل سرعت انتقال یک تاخیر 2 الی 3 دقیقه ای در ابتدای اتصال بوجود می آید. کیفیت نهایی به تلویزیون شما مرتبط است، و این کیفیت تلویزیون است که میتواند بیانگر کیفیت فایلها و فیلم های انتقالی شما از سیستم به تلویزیون باشد. 3 راهکار برای افزایش کیفیت وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم. اول اینکه بهتر است برای اتصال به مودم از کابل LAN استفاده کنید، دوم اینکه از ترجیحا از مودم های ac استفاده کنید و اگر آنها را ندارید از سری n استفاده کنید. و در آخر سعی کنید از انتقال فایلهایی با حجم بالا و سنگین خودداری کنید.
نام: Mirror for LG TV
شرکت سازنده: AirBeamTV BV
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Mirror for LG TV v3.6

Application to mirror the screen of your Mac to any LG Smart TV. No wires and no additional hardware needed! You can also stream individual video files from your Mac to your TV. Also, we included the option to watch one window on your Mac, and another window on your TV!

لینک دانلود