تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Elvenar v1.118.3

Elvenar

یک بازی شبیه سازی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید یک شهر فانتزی با موجودات جادویی بسازید و خودتان به عنوان حاکم بر مردم پادشاهی کنید . برای رسیدن به هدف خود در ابتدا باید زیر ساخت شهر را توسعه دهید و شروع به ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و عمومی کنید . در طول بازی می توانید با حمله کردن به شهر های اطراف امپراطوری خودتان را گسترش دهید . با استخراج و جمع آوری منابع مختلف با دیگر بازیکنان تجارت کنید و برای پیشرفت شهر خود تصمیمات مهم بگیرید . شهر رویایی و فانتزی خودتان را در

Elvenar

بسازید و با کمک موجودات جادویی را انسان ها شهر را گسترش دهید . در این بازی شما می توانید برای کوتوله ها ، الف ها ، اژدها ها و جن ها خانه ای بسازید تا آن ها بتوانند در این دنیای جادویی زندگی کنند . با کمک الف ها و موجودات جادویی دیگر ساختمان های قدیمی شهر را بازسازی کنید . این بازی یک شبیه ساز شهرسازی آنلاین همراه با گرافیک فوق العاده و گیم پلی سرگرم کننده می باشد .
نام: Elvenar
حجم فایل: 116 مگابایت
شرکت سازنده: InnoGames GmbH
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.118.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Elvenar - v1.118.3

Choose between elves and humans to build a beautiful, fantasy city. Discover a world of magic and mystery as you constantly build, develop and expand your realm.

لینک دانلود