تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید پرش میان دیوار ها Wall Kickers v2.0

Wall Kickers

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید از میان ده قهرمان یکی را انتخاب کنید و بازی را شروع کنید . در این بازی شما با پرش بر روی دیوار ها به سمت بالا حرکت می کنید . در مسیری که طی می کنید مانع های خطرناکی مثل تیغه ها ، تیر ها و موجودات خطرناک وجود دارند که باید از آن ها عبور کنید در این بازی شما باید تمام حواستان را جمع کنید تا به مانع ها برخورد نکنید و علاوه بر آن سکه ها و آیتم هایی که در مسیر قرار گرفته اند را جمع کنید اگر به مانع ها برخورد کنید به پایین پرتاب می شوید و امتیازاتی که کسب کرده بودید را از دست می دهید . هر چه به مراحل بالاتر صعود می کنید موانع سر راهتان بیشتر می شوند و سرعت بازی بیشترمی شود .

Wall Kickers

یک بازی جذاب و سرگرم کننده با گیم پلی دو بعدی می باشد در این بازی شما کنترل یک آدم کش را برعهده دارید که با پرش بر روی دیوار ها فرار می کند . در هر مرحله از بازی شما در محیطی جدید قرار می گیرید که موانع جدیدی دارد با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی خود بر روی دیوار ها پرش کنید .
نام: Wall Kickers
حجم فایل: 27 مگابایت
شرکت سازنده: Kumobius
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Wall Kickers - v2.0

wall Kickers is a fresh time-killer with simple graphics and three dozen available heroes. By choosing one of them, the user will try to climb the walls as high as possible.

لینک دانلود