تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Anti Terrorist Squad Shooting v0.6.0

به روز رسانی :

1399/08/11 نسخه v0.6.0 اضافه شد.

Anti Terrorist Squad Shooting

یک پکیج اکشن کامل سرگرمی برای دهه ی جدید است که شامل ماموریت های زیادی مانند کماندو به صورت اول شخص شوتر ، شلیک از هلیکوپتر ، تک تیر انداری و بسیاری موارد دیگر می شود . امروزه خشونت های بین المللی در جهان بازی ها روز به روز بیشتر می شود و همچنین نیز به کماندوهای ضد تروریستی نیز هر روز بیشتر می شود . در

بازی Anti Terrorist Squad Shooting

شما بخشی از یک تیم ضد تروریست خواهید بود . شما باید در این بازی در شرایط بحرانی به دشمن ها حمله کرده و با آن ها مبارزه کنید . این عنوان شامل یک فروشگاه می شود که در آن شما می توانید وسایلی مانند اسلحه ها ، تجهیزات و اسکین ها و موارد اضافه ی بازی را خریداری کنید . این بازی یک سری رویداد زمانی خاص هم در برخی مواقع دارد که در آن می توانید آیتم های ویژه ای دریافت کنید . ماموریت های بازی جذاب و نفس گیرند و مانند آن را در کمتر بازی موبایلی ای می توان پیدا کرد . تجربه ی این عنوان بسیار اعتیاد آور است و دوست دارید که ساعت ها به پای آن بنشینید و به نابود کردن تروریست ها بپردازید . تنوع اسلحه های این عنوان نیز بسیار عالی است و شما این امکان را خواهید تا از انواع مختلفی از آن ها استفاده کنید . هر چه بیشتر پیشروی کنید ، سطح دشواری بازی نیز افزایش خواهد یافت ، پس شما نیز باید مهارت خود را بالاتر ببرید تا بتوانید جزو کماندوهای ضد تروریست موفق و قهرمان باشید و ثابت کنید جزو بهترین ها هستید . گرافیک این بازی بسیار واقع گرایانه طراحی شده و جلوه های بصری شگفت انگیزی دارد . کنترل آن نیز بسیار آسان و روان است . انیمیشن های بازی نیز کیفیت مناسبی دارد و بر روی جلوه های صوتی آن نیز بسیار کار شده تا بهترین نتیجه ی ممکن را شاهد باشیم . هوش مصنوعی شخصیت های غیر قابل بازی نیز بسیار پیشرفته و هوشمندانه است . 
نام: (Anti Terrorist Squad Shooting (ATSS
حجم فایل: 82 مگابایت
شرکت سازنده: Techouse Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 0.6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Anti Terrorist Squad Shooting - v0.6.0

ATSS is an action packed new game for a new decade with lot of missions like FPS Commando, Helicopter Gun Strike, Sniper Shooting and a lot more. Use of intentional violence in the world of games is going up day by day and need of anti terrorist commandos is also increasing. In this new shooting game, you will be a part of an anti terrorist squad. You will have to fight critical battles and strike enemies in this special counter terrorist FPS game.

لینک دانلود