تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Zombie Pandemic Sim v1.0.6

Zombie Pandemic Sim

نام یک بازی بسیار جذاب و آرکید رایگان که به تازگی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است . در این بازی شما در نقش یک انسان گیر افتاده در دنیایی می باشید که همگی مبتلا به ویروسی خطرناکشده و تبدیل به زامبی هایی کشنده شده اند . شما باید مانند یک مسیر مسابقه از زامبی هایی که به دنبال کشتن شما هستند فرار کرده و گیر آنها نیوفتید . جنگ شما در این بازی جنگ برای بقاء می باشد و باید از تمامی توانایی های خود برای این کار استفاده کنید . شما در این راه می توانید مغز هایی که در مسیر می باشند را جمع آوری کرده و از آنها به عنوان امتیاز خود استفاده کنید . شما می توانید در طول بازی با جمع آوری امتیاز برای خود مراحل جدید باز کرده و همینطور شخصیت های جدید و ارتقاء یافته ای را برای خود انتخاب کنید . هر چه در

بازی Zombie Pandemic Sim

به مراحل بالاتر پیش روی کنید تعداد و سرعت زامبی ها بیشتر و بیشتر خواهد شد و همینطور چالش های در مسیر شما بسیار بیشتر خواهد شد .
نام: Zombie Pandemic Sim
حجم فایل: 96 مگابایت
شرکت سازنده: First studio games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Zombie Pandemic Sim - v1.0.6

Become a leader of dead zombie invasion! Start from the state frontier and run further to the interior of the country. Trigger this war of dead survival and spread the virus all over the world.

لینک دانلود