دانلود بازی اندروید Craft Legend v1.5.3

Craft Legend

یک بازی اندروید در زمینه گیم های ماجراجویی می باشد. در این بازی شما باید در نقش قهرمان افسانه ای، وارد یک دنیای خیالی بسیار مهیج شده و به ماجراجویی بپردازید. این بازی در دو بخش مختلف قابل انجام می باشد. در بخش اول بازی، شما باید با انتخاب یک قهرمان به انجام ماجراجویی در سطح نقشه بپردازید. در این ماجراجویی مهیج، چالش های بسیار زیادی قرار دارد که با استفاده از قدرت تفکر خود می توانید از آنها عبور کرده و بازی را به اتمام برسانید. در بخش دیگری بازی، شما در نقش یک پادشاه ظاهر خواهید شد. در این بخش باید شهر و امپراطوری خود را با استفاده از سایر مردم بنا نمایید. غذا، اسلحه و مسکن از مهم ترین مواردی است که مردمان شهر به آن نیاز دارند. در این بازی می توانید با فروش خانه های ساخته شده به مردم شهر کسب درآمد کرده و پول های حاصل را صرف مواردی مانند تقویت ارتش، خرید منابع و … نمایید.

بازی Craft Legend

توانسته با کسب امتیاز 4.2 و دانلود بیش از 500 هزار بار در مارکت گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های اندروید در سبک گیم های ماجراجویی تبدیل شود. 
نام: Craft Legend
حجم فایل: 73 + 677 مگابایت
شرکت سازنده: IGG.COM
ورژن: v1.5.3
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: بالای 7 سال
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Craft Legend v1.5.3

Craft Legend is a free-to-play 3D Sandbox RPG hosted on IGG's global shared server. Embark on an epic adventure with pets and followers fighting by your side. Overcome various challenges such as monster invasions, guild wars, hunger, and more. The possibilities are endless! Do you enjoy adventure and RPGs? Delve into the dungeons and take on the bosses! Are your creative juices overflowing? Design and build a beautiful home! Enjoy earning money? Craft and sell gear! Become a farming tycoon!

لینک دانلود