تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Superhero Race v1.5

Superhero Race

اشرار دنیا را به دست گرفته اند و آن را اداره می کنند و دنیا را به سمت بسیار خبیث و بدی هدایت کرده اند و شما آخرین امید های بشریت برای نجات دنیا از دست این اشرار هستید . شخصیت اصلی و ابر قهرمان خود را باید از میان شخصیت های متفات انتخاب کرده و استراتژی خود را در بازی رقم بزنید . شما در

بازی Superhero Race

می توانید به عنوان یک ابر قهرمان بسیار سریع و تند بدوید و از دشمنان خود در مسابقات بازی جلو بزنید همینطور با برنده شدن در این مراحل بازی می توانید برای خود آیتم های جدید و قدرتمندی را خریداری کرده و شخصیت خود و قدرت هایش را ارتقاء دهید و وارد سطح های بسیار بالاتری شوید . بازی به صورت آنلاین و در تعامل با افراد واقعی در سراسر جهان بوده که جذابیت و چالش های بازی را بیشتر خواهد کرد . شما می توانید در طول بازی قدرت هایی مانند قدرت پرش ، قدرت پرواز ، قدرت شنا ، قدرت غیب شدن و دیگر موارد را به خود اضافه کنید . بازی دارای شهر و محیط های مختلفی بوده که به بازی حالتی تنوعی تر را القاء می کند .
نام: Superhero Race
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: BoomHits
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سرگرمی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Superhero Race - v1.5

Join the most epic Superhero Race, where you choose your own superhero story and win against all the enemies on your path to saving the world!

لینک دانلود