تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Gang master v1.0.0

Gang master

یک بازی آرکید و اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد .در این بازی شما می توانید در مبارزات خیابانی شرکت کنید و دشمنان خود را از بین ببرید . برای پیروز شدن در نبرد ها می توانید واحد های رزمی مختلف را به میدان جنگ بفرستید و آن ها را از دور تماشا کنید . شما می توانید با قرار دادن مبارزان تازه نفس در واحد های جنگی روحیه کل افراد را برای وارد شدن به میدان جنگ بالا ببرید . با قرار دادن پاداش های مختلف انگیزه واحد را برای پیروز شدن در نبرد ها بالا ببرید . در

بازی Gang master

شما می توانید به عنوان رهبر یک واحد جنگی بیرون میدان نبرد بایستید و مبارزان به جنگ با دشمنان بفرستید . مبارزان خود را با انواع سلاح های مختلف مجهز کنید . در طول بازی می توانید سلاح ها و تجهیزات خود را ارتقا دهید . بازی دارای گرافیک فوق العاده و کنترل های لمسی ساده می باشد . افراد واحد خود را به جنگ های خیابانی بفرستید تا با دشمنان مبارزه کنند و پیروز شوند .
نام: Gang master
حجم فایل: 50 مگابایت
شرکت سازنده: ONESOFT
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Gang master - v1.0.0

Gang Master is a casual action game in which the player will take part in wall-to-wall street fights. Each level will be a fierce battle between two gangs. To achieve victory, the user must send combat units into battle and watch them.

لینک دانلود