تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Vikings: War of Clans v5.0.0.1464

Vikings: War of Clans

یک بازی اکشن استراتژیک فوق العاده جذاب و محبوب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . تاکنون میلیون ها نفر در این بازی بسیار جذاب شرکت کرده اند و شما باید به صورت آنلاین و در رقابت با این افراد تیم خود را تشکیل داده و تقویت کنید . شما باید تیم وایکینگی خود را از صفر و بدون امکانات ساخته و با کمک حمله های استراتژیکی موفق به دیگر افراد بازی برای خود غنایم جنگی و پول جمع آوری کنید تا بتوانید تیم خود را قدرتمند تر سازید ، کشتی های بزرگ تری خریداری کنید و امپراطوری خود را گسترش دهید . شما می توانید در رتبه بندی های جهانی این بازی شرکت کرده و با قدرتمند تر ساختن خود با رتبه های برتر این بازی رقابت کنید که جوایز و آیتم های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت . شما باید در این بازی تمام نقاط قوت و نقاط ضعف دشمنان خود را تحت بررسی قرار دهید و در زمانی مناسب و بسیار دور از انتظار به او حمله ور شوید که همین مورد در بازی بسیار هیجان و جذابیت بازی را افزایش خواهد داد . شما می توانید در

بازی Vikings: War of Clans

به همراه دیگر دوستان خود تشکیل تیم یا گروه داده و به نبرد های تیمی بروید که بازی را بسیار چالشی تر خواهد کرد . اگر شما از طرفداران سبک استراتژی می باشید حتما این بازی عالی را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: Vikings: War of Clans
حجم فایل: 105 مگابایت
شرکت سازنده: Plarium LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.0.0.1464
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Vikings: War of Clans - v5.0.0.1464

The era of epic conquests and grand deeds has come. Only you have the right to decide the fate of the empire. Make your kingdom inviolable, become the leader of a powerful army, and write your name into the history of the North!

لینک دانلود