تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MacDroid v1.0 نسخه مک

MacDroid

یک راه حل بسیار مفید برای کسانی است که از Mac یا MacBook استفاده می کنند ، در عین حال دستگاه اندرویدی را به آیفون ترجیح می دهند. همانطوریکه می دانید سیستم عامل های Android و MacOS به طور بومی نمی توانند با هم همکاری کنند ، از این رو یک رابط ضروری وجود دارد که نه تنها این دو سیستم را به هم متصل می کند بلکه امکان انتقال ایمن و هموار فایل ها را بین آنها فراهم می کند. با استفاده از

نرم افزار MacDroid

به راحتی می توانید سیستم مک و تلفن یا تبلت اندرویدی را به یکدیگر متصل کرده و به محتوای دستگاه قابل حمل در Finder دسترسی پیدا کنید. با ایتفاده از MacDroid شما قادر خواهید بود عکس ، موسیقی ، فیلم ها و کل پوشه ها را بین این دو دستگاه انتقال دهید. برای اتصال تلفن خود به رایانه فقط به یک کابل USB احتیاج دارید. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید به برنامه های Android خود در برنامه Finder دسترسی پیدا کنید و به راحتی آنها را با نشانگر ماوس خود به هر پوشه در Mac خود انتقال دهید.
نام: MacDroid
شرکت سازنده: Electronic Team, Inc
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: Mac
رمز فایل: www.download.ir

MacDroid v1.0 - Mac

MacDroid app is a very helpful solution for those who use Mac or MacBook, at the same time preferring an Android device to an iPhone. Android and macOS cannot natively work together, hence there is a vital need for an interface that would not only connect the two systems but also allow safe and smooth file transfer between them. With MacDroid you get the convenience of connecting Mac and an Android phone or tablet and accessing the portable device's content in the Finder. You will be able to transfer photos, music, videos as well as entire folders. You'll only need a USB cable to connect your phone to computer, MacDroid will take care of everything else. You can access your Android photos in the Finder app and easily drag them with your mouse cursor to any folder on your Mac.

لینک دانلود