تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید گمشده Missing v7

Missing

یک بازی ماجراجویی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . این بازی داستان یک دختر جوان را روایت می کند که یک بار توسط مجرمان ربوده شده و در بازار برده داران به بردگی فروخته شده است . هدف شما در این بازی این است که  به دنبال Champa بگردید و او را از بردگی نجات دهید . برای نجات دادن دختر جوان داستان باید با شخصیت های دیگر ملاقات کنید و به دنبال سرنخ هایی که بر سر راهتان قرار می گیرد بروید . چمپا در منطقه چراغ قرمز شهر زندانی شده است به دنبال او بروید تا بتوانید راه فراری برای او پیدا کنید . در

بازی Missing

شما می توانید دنیای آدم ربا ها با یک داستان تاریک تجربه کنید . این بازی دارای گرافیک فوق العاده و فیزیک واقع گرایانه همراه با وظایف چالش برانگیز می باشد . با وارد شدن به دنیای وحشتاک آدم ربا ها ، چمپا را نجات دهید و او را از این دنیا فراری دهید . ماجراجویی خود را در منطقه چراغ قرمز شروع کنید و داستان بازی را با نجات دادن چمپا به پایان برسانید .
نام: Missing
حجم فایل: 53 مگابایت
شرکت سازنده: MISSING LINK TRUST
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Missing - v7

MISSING is a reality-based adventure game designed to allow players to experience what an abductee goes through when she is trafficked into the inhumane and cruel world of prostitution, a world into which millions of girls are lost every year.

لینک دانلود