تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Sniper Zombies Offline v1.25.0

Sniper Zombies Offline

یک بازی تیر اندازی گرافیکی و فوق العاده جذاب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . نویسنده این بازی یکی از موفق ترین نویسنده های بازی های شوتری بوده که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است . شما میتوانید صحنه های تیر اندازی را در این بازی به صورت کش دار و Slow مشاهده کنید که صحنه های اکشن بازی بسیار جذاب تر خواهد شد . داستان این بازی مانند دیگر بازی های زامبی بوده که ویروسی منتشر شده و تمامی انسان ها را تبدیل به زامبی هایی خطرناک کرده است و اما ماموریت های شما در این بازی بدین صورت بوده که باید مردم ، پلیس و انسان هایی که هنوز به زامبی تبدیل نشده اند را از دست زامبی های دیگری که به آنها حمله ور شده اند نجات دهید ، کار شما بسیار حساس بوده و اگر یک نفر هم به زامبی تبدیل شود ماموریت شما تکمیل نخواهد شد ، شما باید سرعت عمل خود را بالا برده تا قبال از حله آنها را نجات دهید .

بازی Sniper Zombies Offline

به صورت آفلاین بوده و شما می توانید در ماموریت های بازی برای خود پول کسب کرده و با استفاده از آن در طول بازی برای خود سلاح های جدید و قدرتمند تری را خریداری کنید تا در مراحل بالاتر بازی به کمک شما بیاید . بازی دارای گرافیکی فوق العاده با کیفیت بوده و دارای صحنه هایی بسیار هیجان انگیز می باشد .
نام: Sniper Zombies Offline
حجم فایل: 140 مگابایت
شرکت سازنده: VNG GAME STUDIOS
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.25.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - تیر اندازی
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Sniper Zombies Offline - v1.25.0

From VNG Game Studio - author of a lot of successful zombie games - first person shooter (FPS), downloaded by more than 100 Million players around the world. Now Sniper Zombies with more addictive features, entertaining missions and realistic graphics is available!

لینک دانلود