تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Hill top racing mania v1.15

Hill top racing mania

یک بازی مسابقه ای برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید سوار بر موتور سیکلت مورد علاقه خود شوید و در مسابقات هیجان انگیز شرکت کنید . در مناطق بالای تپه مسیری برای موتور سواری در نظر گرفته شده که بسیار دشوار و باریک می باشد و به همین سبب موتور سواری در این جاده بسیار خطرناک می باشد . برای رسیدن به خط پایان و پیروزی در این مسابقه باید از روی موانعی که بر سر راهتان وجود دارد عبور کنید کنترل موتور سیکلت خود را در دست بگیرید و در دریا سقوط نکنید . در طول مسابقه با انجام دادن حرکات بدلکاری امتیاز بیشتر دریافت کنید .

Hill top racing mania

یک بازی مسابقه ای هیجان انگیز همراه با گرافیک واقع گرایانه و کنترل های لمسی ساده می باشد . در این بازی شما می توانید سوار بر انواع موتور سیکلت های اسپرت و قدرتمند شوید و در مسابقات موتور سواری شرکت کنید . در حین موتور سواری از آهنگ های هیجان انگیز با صدای بالا لذت ببرید .
نام: Hill top racing mania
حجم فایل: 48 مگابایت
شرکت سازنده: MTS Free Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.15
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
تاریخ پخش: اندروید 4.4 به بالا

Hill top racing mania - v1.15

MTS Free Games welcomes you to the racing moto bike and car stunt impossible track game in which you will have to drive your vehicle and perform awesome stunts on the beautifully arranged narrow paths above the water.

لینک دانلود