تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید زندان رویال Prison Royale v0.2.1

Prison Royale

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما به عنوان یک زندانی نقش آفرینی می کنید که می خواهید با ریختن نقشه ای از زندان فرار کند . برای فرار کردن از زندان مهم ترین چیز یک نقشه عالی است چرا که شما نمی خواهید در حین فرار کردن از زندان دستگیر شوید و به سلول انفرادی منتقل شوید بعد از یک نقشه عالی شما به سلاح و تجهیزات مختلف نیاز دارید تا در صورت درگیری با نگهبانان زندان بتوانید از خودتان دفاع کنید . برای فرار از زندان شما می توانید خودتان تنها یا با فرد دیگری فرار کنید اما اگر به صورت شریکی می خواهید فرار کنید باید شخص مناسبی را برای این کار انتخاب کنید .

Prison Royale

یک بازی اکشن جذاب همراه با گرافیک کارتونی فوق العاده می باشد . در این بازی شما می توانید با داشتن نقشه زندان و اطلاعات کافی از نگهبانان از زندان فرار کنید و به آزادی برسید . خودتان را با انواع سلاح های مختلف مجهز کنید ، نگهبانان را دور بزنید و از مکان های امن حرکت کنید تا بتوانید از زندان فرار کنید .
نام: Prison Royale
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: Projects-X
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Prison Royale - v0.2.1

This is your ONE CHANCE to break out of prison! Fight your way out of this prison Battle Royale using all the weapons you can find! Destroy all the walls and furniture to find even more weapons and enough gold to afford a HELICOPTER!

لینک دانلود