دانلود بازی اندروید The guardians of peace v1.0.13

The guardians of peace

نام یک بازی جدید و ماجراجویانه بسیار جذاب که به صورت آنلاین بوده و تاکنون کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است . این بازی در سبک اکشن های تخیلی و قدرت های فرا طبیعی می باشد و داستان بازی از آن قرار می باشد که شما به همراه پادشاه سرزمینتان در مکانی خارق العاده زیبا زندگی می کنید و پس از گذشت سالیان دور دشمنانی بسیار برای پادشاه پیدا شده است ، آنها به قصد تصاحب این سرزمین به شما حمله ور شده اند و 7 انرژی یا عنصر سرزمین شما را به غارت برده اند ، این عناصر مهم ترین ویژگی های سرزمین شما بوده است که باید با تمام تلاش به کمک هم تیمی های خود و استراتژی های جنگی حساب شده آنها را از بین برده تا باز این عناصر را به دست آورید . در

بازی The guardians of peace

شما می توانید به صورت آنلاین با دیگر افراد و دوستان خود به صورت یک زمان در بازی حضور پیدا کرده و هیجان بیشتری را در بازی تجربه کنید . بازی دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت بوده و بدون تبلیغات در میان بازی می باشد .
نام: The guardians of peace
حجم فایل: 37+133 مگابایت
شرکت سازنده: The Toolshed
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.13
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.0 به بالا

The guardians of peace - v1.0.13 + Data

Step into the shoes of Diego, a young aspiring squire training to become a paladin in The Guardians of Peace Corps amids a Darkling invasion led by the sinister Commander Selfish!

لینک دانلود