تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Rogue Idle RPG v1.2.7

به روز رسانی :

1399/07/28 نسخه v1.2.7 اضافه شد .

Rogue Idle RPG

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید در سیاه چال ها به دنبال انواع سلاح ها ، زره و تجهیزات جنگی بگردید و آن ها را جمع آوری کنید . در سیاه چال ها با دشمنان مبارزه کنید و آن ها را نابود کنید با هیولا ها و رئیس های سیاه چاله ها مبارزه کنید و مهارت های جنگی خود را به نمایش بگذارید . با مبارزه با دشمنان در Endless Frontier به سلطنت تاریکی خاتمه دهید . قهرمان مورد علاقه خود را انتخاب کنید و مهارت های جدید یاد بگیرید در طول بازی توانایی های قهرمان خود را ارتقا دهید و خودتان را برای هر نبردی آماده کنید . در سیاه چال ها با مبارزه و شکست دادن قوی ترین هیولا ها و رئیس ها قهرمان خود را قدرتمند کنید . در این بازی شما با هر تجربه ای می توانید از مبارزه با دشمنان لذت ببرید .

Rogue Idle RPG

تجربه یک بازی فوق العاده اکشن همراه با گیم پلی ساده و گرافیک فوق العاده را به شما ارائه می دهد امیدواریم از این بازی نهایت لذت را ببرید .
نام: Rogue Idle RPG
حجم فایل: 67 مگابایت
شرکت سازنده: CookApps
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Rogue Idle RPG - v1.2.7

Explore the dungeon, collect weapons and armor, dodge attacks and shoot‘em all up! Fight dungeon boss monsters and end the reign of the Dark in Endless Frontier! Brave Adventurers, there has to be someone to be the leader.

لینک دانلود