دانلود فیلم آموزشی Udemy Microsoft Power Apps Foundations A-Z

Udemy Microsoft Power Apps Foundations A-Z

با استفاده از برنامه های Microsoft Power چندین برنامه بدون هیچ کدی ایجاد کنید. تا به حال شده است که بدون دانستن نحوه کدگذاری برنامه ای بسازید؟ به Power Apps که در آن می توانید بدون هیچ کدی برنامه ایجاد کنید خوش آمدید. از مربی یاد بگیرید که پروژه های دیجیتال را به عنوان یک سرپرست فنی ارائه می دهد. Low Code در صف مقدم اخلال است که به آن “نیروی کار دیجیتال” نیز گفته می شود. این در حال تغییر کارایی عملکرد هر سازمان است. این باعث می شود ساعتها در توسعه صرفه جویی کنید تا بتوانید روی ارائه ارزش به تجارت تمرکز کنید. این برای شما چه معنی دارد؟ در حال حاضر فرصت های عظیم در این فضا وجود دارد. یک مطالعه بازار توسط Forrester پیش بینی می کند که بازار سیستم عامل های توسعه کد کم تا سال 2022 به 21.2 میلیارد دلار افزایش یابد ، در حالی که 3.8 میلیارد دلار در سال 2017 بود. در حال حاضر یکی از بخشها در بازار جهانی نرم افزارهای سازمانی است. این دوره شما را قادر می سازد تا اولین فرصت حرکت را در این بازار بدست آورید . این دوره به شما نمای کاملی از Power Apps می دهد. ما برنامه هایی را توسعه خواهیم داد از توانایی مدیریت دانش آموزان تا برنامه ای که توسط آژانس های املاک و مستغلات برای مدیریت لیست ها قابل استفاده است. علاوه بر این ، ما همچنین نگاهی به بهترین روش ها در مورد اجرای برنامه های قدرت در طول راه می اندازیم ، همچنین با مشکلات مشترکی که برای حل آنها حل می شود روبرو خواهید شد. نکته بدون کمک این در غیر اینصورت زمان بسیار زیادی را می گیرد. همه این موارد به روشی شبیه به تجربه آموزش داده می شود.
  • آنچه خواهید آموخت :
  • درک قوی از برنامه های قدرت
  • شیوه ها و استانداردهای پیشرو در صنعت
  • نحوه ساختن یک برنامه Canvas Driven
  • نحوه ساختن یک برنامه مدل محور
  • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
  • کسانی که می خواهند برنامه های Power را بیاموزند
  • توسعه دهندگان مبتدی
نام: Udemy - Microsoft Power Apps Foundations A-Z
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/07
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 03 ساعت و 29 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Microsoft Power Apps Foundations A-Z

Ever wanted to build an app with out knowing how to code?


Welcome to Power Apps where you can build apps without any code at all. Learn from an instructor who delivers digital projects as a technical lead and has been actively involved in engagements that has won global awards.


Low Code is at the forefront of disruption, also known as the "digital workforce". It is transforming the efficiency of every organization function. This saves hours on develop to be able to focus on delivering value to the business.


What does this mean for you?


There are HUGE opportunities in this space right now. A market study by Forrester expects the market for low-code development platforms to increase to $21.2 billion by 2022, up from $3.8 billion in 2017.


It is currently one of the fasted-growing segment of the global enterprise software market. This course will enable you to get a first mover opportunity in this market!

لینک دانلود