تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید WindWings: Space Shooter v1.0.4

WindWings: Space Shooter

یک بازی آرکید برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . این بازی بر اساس یک داستان فانتزی در مورد زندگی یک سرباز ساخته شده است که در یک مدت زمان به صورت تصادفی به آینده سفر کرده است و در پی آن اتفاقاتی برای او رخ می دهد . در این بازی نشان داده می شود که مردم در آینده به سطح پیشرفته ای از علم و فناوری دست پیدا کرده اند که می توانند به سیارات دوردست در فضا سفر کنند و در آن ها به جستجو و کاوش بپردازند . انسان ها برای تحقق این هدف سفینه های جنگی مدرن و قدرتمندی ساخته اند . این سرباز برای دستیابی به این هدف بار دیگر به ارتش ملحق می شود تا سیاره مورد نظر را پیدا کند در این سفر به سفینه آن ها توسط موجودات فضایی چندین بار حمله می شود . هدف این موجودات فضایی برای حمله به سفینه آن ها در اصل حمله به زمین می باشد . در مقابل این وضعیت متشنج ، فرمانده به سرباز دستور می دهد تا به جنگ با دشمنان بیاید چرا که جنگ واقعی آغاز شده است . در

WindWings: Space Shooter

شما در نقش سربازی هستید که مسئولیت کنترل کل سفینه فضایی را در دست دارد در این جنگ فضایی شما باید سفینه های دیگر را هدایت کنید و با دشمنان مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید .
نام: WindWings: Space Shooter
حجم فایل: 77 مگابایت
شرکت سازنده: GCenter
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

WindWings: Space Shooter - v1.0.4

The game is developed based on a fantasy story about a soldier who accidentally went through a time gap to the future. In the future, people have developed to an advanced level of science and technology and began searching for distant planets in space.

لینک دانلود