تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار liquivid Video Stabilization v1.4.1 نسخه مک

liquivid Video Stabilization

یک ابزار فوق العاده جهت گرفتن لرزش دوربین از فیلم های گرفته شده میباشد. همانطور که میدانید یکی از دغدغه های امروزی ما لرزش دوربین های گوشی و… در هنگام فیلمبرداری میباشد. البته لازم به ذکر است که گوشی ها و دوربین های جدید و مدرن این مشکل را تا حدی بر طرف کرده و لرزش گیر هوشمند در سیستم های خود قرار داده اند اما باز هم مقدار کمی ممکن است این لرزش احساس شود، به ویژه در گوشی ها و دوربین های نسل قبل که هنوز به لرزش گیر مجهز نشده اند. با این حال

نرم افزار liquivid Video Stabilization

این مشکل را حل کرده و کاربران میتوانند به کمک آن لرزش ویدیو های خود را بگیرند. یکی از ویژگی های فوق العاده برنامه پشتیبانی از تمام فرمت های ویدیویی و رزولیشن های متفاوت به ویژه 4K میباشد. البته این مورد را در نظر بگیرید که همیشه در چنین مواقعی برای از بین بردن لرزش ممکن است بخشی بسیار کوچکی از ویدیو نیز حذف شود، حال هرچه لرزش قوی تر باشد مقدار حذف شدگی نیز بیشتر خواهد شد اما چیزی نیست که بخواهیم به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.
نام: liquivid Video Stabilization
حجم فایل: 121 مگابایت
شرکت سازنده: Razvan Chisu
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

liquivid Video Stabilization v1.4.1

Liquivid Video Stabilization is an easy-to-use app that reduces camera shake from handheld footage or clips taken with action cameras or aerial vehicles (e.g. quadrocopters).

لینک دانلود