تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Block Hexa Puzzle v20.1130.09

Block Hexa Puzzle

یک بازی پازل برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در هر مرحله از بازی شما باید اشکال هندسی مختلف را در فضای خالی قرار دهید طوری که همه آن ها به صورت یک پازل در کنار هم قرار بگیرند . در هر مرحله از بازی اشکال هندسی با رنگ های مختلف برای شما قرار داده می شود تا آن ها را در کنار یکدیگر بچینید . در این بازی شما می توانید مراحل اولیه را به راحتی پشت سر بگذارید اما هر جقدر به مراحل بالاتر می روید پارل ها بیشتر و دشوار تر می شوند .

Block Hexa Puzzle

یک بازی پازل با گرافیک جذاب ، موسیقی مهیج و گیم پلی سرگرم کننده می باشد . این بازی دارای بیش از 300 مرحله مختلف می باشد بنابراین خودتان را برای هر چالشی آماده کنید . در این بازی شما می توانید مهارت های حل کردن پازل خود را امتحان کنید و به یک حرفه ای تبدیل شوید . با حل کردن پازل های مختلف و قرار دادن اشکال هندسی رنگارنگ در کنار هم مهارت های فکری خودتان را به چالش بکشانید و جایزه دریافت کنید .
نام: Block Hexa Puzzle
حجم فایل: 59 مگابایت
شرکت سازنده: BitMango
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20.1130.09
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 به بالا

Block Hexa Puzzle - v20.1130.09

Your puzzle skills will be put to the test with this new angle on the classic dissection puzzle game! Our unique hexagonal pieces will stretch your mind in ways you never imagined in this addictive puzzle game.

لینک دانلود