تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید SCP: Site-19 v2.38

SCP: Site-19

یک بازی اکشن بسیار هیجانی اول شخص با عناصر ترسناک که به تازگی منتشر شده و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است . این بازی دارای ایده ای کاملا جدید و جالب بوده که به صورت آنلاین شما باید وارد بازی شده و در هر بار بازی کردن با 6 نفر در یک محیط تصادفی که آدم های کاملا تصادفی هم با شما در آنجا خواهند بود ، قرار می گیرید . 6 نقش یا کلاس در بازی وجود دارد : دانشمند ، دکتر ، محافظین و همینطور 4 دشمن مختلف در نقش هیولا که شما همگی در کنار یک دیگر قرار می گیرید . هر شخصیت خصوصیات و لباس های به خصوص خود را خواهد داشت که باید در همان استراتژی به بازی برود و نقش خود را به بهترین شکل انجام دهد . شما با کمک یکدیگر باید گروه دیگری که در نقشه وجود خواهند داشت را نابود کرده و درگیر شوید تا برنده بازی باشید .

بازی SCP: Site-19

دارای گرافیکی 3 بعدی و با کیفیت بوده و بسیار اعتیاد آور می باشد که آن را حتما به مخاطبان بازی های مبارزات PVP پیشنهاد می کنیم .
نام: SCP: Site-19
حجم فایل: 206+75 مگابایت
شرکت سازنده: 5upreme
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.38
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

SCP: Site-19 - v2.38 + Data

SCP: Site-19 is a mobile multiplayer SCP Foundation based game. Every round map is randomly generated & roles are random. So you never expect who you play as or who you gonna bump into.

لینک دانلود