تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید بوکسورها Prizefighters 2 v0.4

Prizefighters 2

یک بازی ورزشی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما به عنوان یک بوکسور نقش آفرینی می کنید کاراکتر خودتان را از میان بوکسور ها انتخاب کنید و بازی را شروع کنید . در ابتدای بازی شما به عنوان یک آماتور شروع می کنید و در طول بازی با تمرین کردن و مبارزه با رقیب ها می توانید توانایی ها و مهارت های خود را تقویت کنید و به یک بوکسور حرفه ای تبدیل شوید . برای پیروزی در مبارزات باید از تمام مهارت ها و نقاط قوت خود استفاده کنید و با ضربه های قدرتمند و پیاپی حریف خود را شکست دهید . با پیروزی در مبارزات مختلف کمربند های جدید دریافت کنید و جام های قهرمانی را از آن خود کنید . در

Prizefighters 2

وارد رینگ مبارزه شوید و با ضربه های قدرتمند حریف خود را شکست دهید با قهرمان شدن در مبارزات با حریف های قدرتمند تری روبه رو می شوید و مبارزات دشوار تر از قبل می شود . با مبارزه با حریف های سرسخت خودتان را به چالش بکشانید و مهارت های مبارزه ای خود را تقویت کنید در بین مبارزات مراقب شرایط جسمانی خود باشید و برای هر مبارزه خودتان را از قبل آماده کنید .
نام: Prizefighters 2
حجم فایل: 27 مگابایت
شرکت سازنده: Koality Game
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Prizefighters 2 - v0.4

Prizefighters returns to the ring to take on all challengers as the best boxing game on the Play Store! Career mode is now deeper, bigger, and badder than ever. Start as an amateur and then train, spar, and climb the rankings to become a champion.

لینک دانلود