تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید MY LITTLE PONY: Magic Princess v6.7.1

MY LITTLE PONY: Magic Princess

یک بازی شبیه سازی شده و سرگرم کننده بسیار جذاب که مناسب سنین بین 3 تا 9 سال بوده و تاکنون مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است . این بازی از مجموعه انیمیشنی به همین نام ساخته شده است . شما در شهری همراه با اسب های کوچک بسیار زیبا زندگی خواهید کرد و باید برای خود اسبی انتخاب کرده و زندگی او را تحت کنترل بگیرید . شما باید شهر را به کمک اسب خود بسازید و جان تازه ای به آن بدهید . باید با انجام مراحل و مسابقات مختلف در بازی با استفاده از اسب خود کسب در آمد کرده و با استفاده از درآمد خود در طول بازی شهر را گسترش دهید ، برای اسب خود غذا ، لباس و دیگر آیتم ها را فراهم کنید ، شهر را زیبا کنید و امتیاز سطح خود را بالاتر ببرید . در این بازی بیش از 300 شخصیت مختلف وجود خواهد داشت که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خویش را دارند و شما هم می توانید باز اسب خود را منحصر سازی کنید .

بازی MY LITTLE PONY: Magic Princess

دارای هزارن ماجراجویی مختلف بوده که حالتی آموزشی و سرگرم کننده را هم در خود جای داده است و با گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت طراحی شده است .
نام: MY LITTLE PONY: Magic Princess
حجم فایل: 47 مگابایت
شرکت سازنده: Gameloft SE
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.7.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

MY LITTLE PONY: Magic Princess - v6.7.1

Only Twilight Sparkle -- the student of Princess Celestia -- and her friends Rainbow Dash, Fluttershy and the rest can save the day for every horse in the city as they farm resources, meet cute friends and reach for their dreams!

لینک دانلود