تبلیغات
تبلیغات

دانلود برنامه اندروید گوگل فیت Google Fit v2.46.22

به روز رسانی :

1399/09/18 نسخه v2.46.22 اضافه شد .

Google Fit

می توانید زندگی سالم تر و فعال تری را برای خود رقم بزنید . دشوار است بدانید که برای سالم ماندن چقدر یا چه نوع فعالیتی را لازم دارید به همین دلیل

برنامه google fit

به همراه سازمان جهانی بهداشت WHO و انجمن قلب آمریکا (AHA) به کمک شما آمده تا زندگی سالم تر و مفید تر را تجربه کرده و از بیماری های قلبی دوری کنید . فعالیت هایی که پمپاژ قلب شما را سخت تر می کند ، مزایای سلامتی فوق العاده ای برای قلب و ذهن شما دارد . شما با راه رفتن امتیاز کسب خواهید کرد و با تند راه رفتم امتیاز بیشتر و با دویدن بیشترین امتیاز این نرم افزار را ، که به شما میزان کالری سوزانده شده را نمایش خواهد داد . شما در هنگام ورزش خود می توانید برترین آمار های ورزش در توسط افراد در این اپلیکیشن را دیده و روحیه ی مضاعف برای ورزش کردن کسب کنید . پیشرفت های روزانه خود را به صورت نموداری و آماری مشاهده کنید و طبق برنامه های پیش رو عمل کنید . این نرم افزار می تواند به ساعت های هوشمند شما متصل شده و در هنگام پیاده روی ، دوچرخه سواری و دیگر فعالیت های شما به صورت خودکار محاسبه شود .
نام: Google Fit
حجم فایل: 14 مگابایت
شرکت سازنده: Google LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.46.22
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Google Fit - v2.46.22

It's hard to know how much or what kind of activity you need to stay healthy. That's why Google Fit collaborated with the World Health Organization (WHO) and the American Heart Association (AHA) to bring you Heart Points, an activity goal that can help improve your health.

لینک دانلود