تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Stick Fight: Shadow Warrior v1.68

Stick Fight: Shadow Warrior

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما به عنوان یک مرد چوبی نقش آفرینی می کنید . هدف قهرمان اصلی بازی کسب عنوان جنگجوی بزرگ سایه ها است و شما باید برای رسیدن به این هدف بزرگ به او کمک کنید . در این بازی شما می توانید ظاهر کاراکتر خود را تغییر دهید . شما در نبرد ها می توانید از انواع سلاح های مختلف از جمله شمشیر ، نیزه ، تبر و چاقو های بزرگ استفاده کنید و با دشمنان یکی پس از دیگری مبارزه کنید . برای کسب عنوان جنگجوی بزرگ سایه ها راه طولانی در پیش دارید .

Stick Fight: Shadow Warrior

یک بازی مبارزه ای با گیم پلی فوق العاده جذاب و سرگرم کننده می باشد . با پیروزی در مبارزات مختلف سکه دریافت کنید و آیتم های مختلف و سلاح های قدرتمند را باز کنید . با موج بی پایانی از دشمنان مبارزه کنید و مهارت های خود را بالا ببرید . در این بازی بیش از 70 نوع سلاح مختلف وجود دارد که شما می توانید در طول بازی با دریافت سکه آن ها را باز کنید و در نبرد با دشمنان از آن ها استفاده کنید .
نام: Stick Fight: Shadow Warrior
حجم فایل: 22 مگابایت
شرکت سازنده: Homecooked Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.68
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Stick Fight: Shadow Warrior - v1.68

The hero of the casual stickman games is returning. The fight game with endless waves of ninja enemies hordes will test your brawl and survival skills. Become the ultimate stickman warrior boss in this free funny and hypercasual battle royale game.

لینک دانلود