تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید پرش به دره Jumpy canyon v1.1

Jumpy canyon

نام بازی خنده دار و بسیار سرگرم کننده که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این بازی شما هدایت یک شخصیت جالب مکعبی را بر عهده خواهید داشت که باید او را از سطح های کوهستانی بسیار بلند به پایین پرتاب کرده و هدایت او را در دست داشته تا مستقیما به پایین نرود و او را به پله های مختلف پرت کرده و سکه های بازی را جمع آوری کنید . شما باید با کنترل و لمس صفحه گوشی آدمک خود را بر روی این لبه ها بیندازید و هرچه بتوانید پایین تر بروید بازی سخت تر شده و لبه ها کوتاه تر می شوند و شما به رکورد های بالاتری دست پیدا می کنید . شما می توانید در

بازی Jumpy canyon

رکورد های خود را با دیگر دوستان خود به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته و آنها را به چالش دعوت کنید . این بازی دارای گرافیکی پیکسلی می باشد تا به بازی حالتی خنده دار تر را القاء کند . شما می توانید با جمع آوری سکه های بازی برای خود شخصیت های جدید تر و منحصر به فرد را خریداری کرده و سطح خود را در بازی افزایش دهید . 
نام: Jumpy canyon
حجم فایل: 15 مگابایت
شرکت سازنده: Dreamon Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Jumpy canyon - v1.1

Choose between 25 characters in 5 different environments as you try to make it as far down the canyon as humanly possible! Simple one tap controls let you spin your character and wind up for the jump. The faster you spin, the longer you jump. Spin 360 degrees or more to perform a "superjump". Just remember to properly time your jumps so that you land on your feet!

لینک دانلود