تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید سقوط شهاب سنگ Meteorfall: Journeys v1.0

Meteorfall: Journeys

یک بازی کارتی استراتژیک برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید از میان کاراکتر ها قهرمان مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و رقابت را شروع کنید . در این بازی شما با در دست داشتن تعدادی کارت که هر کدام از آن ها قابلیت های منحصر به فردی دارند بازی را شروع خواهید کرد . با استراتژی های هوشمندانه وارد میدان نبرد شوید و هیولا های زشت را از بین ببرید با عوض کردن کارت های خود می توانید حرکت های جدیدی بزنید . در این بازی شما با بیش از 10 دشمن مختلف و 7 رئیس قدرتمند رو به رو خواهید شد خودتان را برای نبرد های سخت آماده کنید . در

Meteorfall: Journeys

شما می توانید تجربه یک بازی کارتی چالش برانگیز همراه با گرافیک فوق العاده را کسب کنید . در این بازی بیش از 150 کارت مختلف برای کشف کردن وجود دارد با جمع آوری سنگ های قیمتی می توانید کارت های قدرتمند را باز کنید و در بازی از آن ها استفاده کنید . هر کدام از قهرمان های بازی دارای مهارت های منحصر به فردی می باشد هر کدام از آن ها را که انتخاب کنید سبک بازی کاملا تغییر می کند .
نام: Meteorfall: Journeys
حجم فایل: 65 مگابایت
شرکت سازنده: Slothwerks
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: کارتی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Meteorfall: Journeys - v1.0

Meteorfall is a deck-building roguelike. You'll choose your class from one of four unique adventurers, and then set out with a deck consisting of some basic attack cards. During the course of your adventure, you'll be presented with the opportunity to add powerful new cards to your deck.

لینک دانلود