تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Jetski Water Racing v1.4

Jetski Water Racing

یک بازی مسابقه ای برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید جت اسکی مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و مسابقه را شروع کنید . در این بازی شما می توانید در مسابقات جهانی جت اسکی شرکت کنید و با بازیکنان دیگر رقابت کنید . با برنده شدن در مسابقات جایزه دریافت می کنید که با جمع کردن جوایز خود می توانید جت اسکی های پیشرفته تر و قدرتمند تری را باز کنید یا آیتم های مختلف جت اسکی خودتان را ارتقا دهید . سوار بر جت اسکی خود شوید و بر روی موج های خروشان آب با سرعت و شتاب بالا پرواز کنید . در

Jetski Water Racing

شما می توانید در خطرناک ترین مسیر های آبی با موج های فراوان سوار بر جت اسکی خود شوید وبا تسخیر کردن این مسیر ها خودتان را به چالش بکشانید . در مسابقات با انجام  دادن حرکات نمایشی رقیبان خود را تحت تاثیر بگذارید . این بازی دارای گرافیک فوق العاده ، کنترل های لمسی ساده و موسیقی هیجان انگیز می باشد .
نام: Jetski Water Racing
حجم فایل: 69 مگابایت
شرکت سازنده: Fun Blocky Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Jetski Water Racing - v1.4

In Jet ski Water Racing: Xtreme Speeds you will be racing on a time limit, do you have it in you to get complete the track in the fastest time? Only the toughest jet ski water racers can achieve the golden medal!

لینک دانلود